The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kapitola 1. - Počátek

Goto down 
AutorSpráva
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Kapitola 1. - Počátek Empty
OdoslaťPredmet: Kapitola 1. - Počátek   Kapitola 1. - Počátek EmptyUt júl 03, 2012 11:26 am

Historie naší guildy sahá daleko do historie klasického Warcraftu. Každý z nás si tehdy tvořil svou vlastní vesničku a obdělával vlastní políčka. farao I já jsem si v té době myslela že tato hra mě nikdy neomrzí, až jsem jednoho dne objevila doslova ZÁVISLOST!!

Desítky vyexpených postav na nezpočetném množství serverů, nekonečné množství odehraného času a spousta úžasných zážitků...to vše se zdálo, že nikdy nezkončí, až jsem se zastavila tady na Twinstaru.

Samozřejmě i na Twinstaru jsem vystřídala spoustu guild než jsem konečně našla tu, ve které mi víceméně vše vyhovovalo. Bohužel vždy když jsem takovou guildu našla, tak se dříve nebo později rozpadla. A tak jsem bloudila po světě Deimosu a hledala konečně pořádnou guildu ve které se usadím. Tehdy jsem narazila na guildu ve které jsem našla vše co jsem hledala! Smile Skvělé lidi, progress, zábavu.. Ale jak to tak bývá i tato guilda se nakonec rozpadla.

A tak jsme se s třemi chlapci rozhodli, že jádro guildy zachováme. Každý z nás měl něco málo zkušeností s vedením guildy a tak jsme se pustili do našeho vlastního projektu - The Final Revenge.

Guilda vznikla 24. 5. 2012 a od té doby jsme (podle mého názoru) už velmi pokročili.

A co se nám za těch pár týdnů zatim povedlo?
ToC 10 FC
ToGC 10 FC
ToC 25 FC
Samozřejmě nezapomínáme ani na ostatní raidy jako UD, OS, EoE nebo NAXX!! Wink
Návrat hore Goto down
 
Kapitola 1. - Počátek
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Guilda :: Historie-
Prejdi na: