The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Jak získat item ze slotu VEDENÍ?

Goto down 
+3
Cobain
Ripsot
Tereska
7 posters
AutorSpráva
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptySt júl 04, 2012 8:55 pm

Pomalu se nám ve slotu začínají kupit ORBY, ITEMY Z RAIDU a některé PLÁNKY, a proto si zde každý člen guildy může zažádat o věci, které chce nebo potřebuje.

V žádosti by samozřejmě měl být uveden NICK postavy, o KTEROU VĚC žádáte, případně JAKÉ MNOŽSTVÍ a samozřejmě DŮVOD!

Nejsou to přeci jen věci vedení, ale o získání orbů, itemů a plánků jste se zasloužili VY VŠICHNI. A proto by bylo vůči vám nefér, před vámi tyto věci schovávat. Wink

Vedení guildy se poté poradí a samozřejmě vám v co nejkratším čase odpoví, věci předá, případně navrhne jinou alternativu!
Návrat hore Goto down
Wacry
Anonymný




Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Ring   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyŠt júl 19, 2012 2:08 pm

Mel bych zájem o prstýnek - Signet of Winter, chtěl bych ho nahradit Keystone Great-Ring

Nick : Warcry
Gear score : +31

____________________________________________________________________________________

NEVYDANÉ!! Tereska
Návrat hore Goto down
Ripsot




Počet príspevkov : 9
Join date : 12.07.2012

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyNe júl 22, 2012 11:35 pm

Čaute,
měl bych trochu drzejší prosbu ale když jsem slyšel co vše se povaluje nevyužito v gb tak mi nedalo abych to nezkusil aspon částečně zužitnit Very Happy

No k věci, potřeboval bych pujčit 8x Crusader Orb na postavu Ripsot (nikoliv Ripshot jak často uvádí soudruh Kejzi Very Happy)
Důvodem je koupě Merlin's Robe (momentálně asi nejlepší chesta pro arcane maga která je dostupná), vše ostatní jsem si nafarmil ale na orby nemam triumphy (setrim na t9 hlavu)

Moc toho momentálně nemůžu darovat na výměnu (krom zvýšení dps a převeliké gnomské vděčnosti Very Happy) ale všechny runed orby postupně vrátim.. Smile

Vše se zakládá na tom že jsem slyšel že se v gb válí poměrně dost orbů, nevyužitých.. Pokud to není pravda tak se na to prozatím vykašlu a počkam až si to budu moct pořídit ze svýho Smile

Dík za jakékoliv vyjádření,
Ripsot cheers

_______________________________________________________________________________

VYDÁNO všech 8 orbu!! Tereska
Návrat hore Goto down
Cobain




Počet príspevkov : 2
Join date : 10.07.2012

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyUt júl 24, 2012 7:21 pm

Zdravim,
potreboval by som 4 Crusader Orby na craft wristov.

nick: Cobain

_______________________________________________________________________________

VYDÁNO 4x orb!! Tereska
Návrat hore Goto down
eylis




Počet príspevkov : 1
Join date : 29.07.2012

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyNe júl 29, 2012 10:57 am

Ahoj, potreboval by som 5x Crusader orb na craft Merlin's robe.

nick: Eylis

_________________________________________________________

VYDÁNO 5 Orbů!! Tereska
Návrat hore Goto down
Tyrant

Tyrant


Počet príspevkov : 5
Join date : 30.07.2012
Age : 32
Bydlisko : Albrechtice u Českého Těšína

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyNe august 05, 2012 7:14 pm

Zadam o 4ks [Crusader Orb] na vyrobu wristu

nick: Tyrant

_____________________________________
VYDÁNO 4x Crusader Orb.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyPo august 13, 2012 9:07 pm

Ahojte, chtěl bych zažádat o 8 Crusader Orbů na postavu Avarox, kvůli výrobě Merlin's Robe od Molyna Smile, ostatní surky jsem si sehnal a chybí mi už jen Orby Wink tak bych prosil Smile

Předem děkuji Avarox

________________________________________________________________________________
VYDÁNO 4x Crusader Orb + PRODÁNO 3x Orb
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyPi august 17, 2012 9:19 am

Ahoj, chtěl bych poprosit o 5x Crusader Orb, ktere my chybi na Lunar Eclipsku na alta Vennyho. Nahradím set z UD a bude pripraven na ToC 25 i progress ToGC Smile Lunarka a head za triumphy jsou posledni, co chybi.

____________________________________________________________
VYDÁNO 5x Orb
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyNe august 19, 2012 9:34 pm

Prosim o 4x crusader orb na craft chesty na huntera jako darecek pro moje zlato. :-*
___________________________________________
VZALA SI 4x Orb Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyŠt august 23, 2012 7:47 am

Hejhola, pěkně prosím o 4 orby na výroby wristů, které mají příjemnější staty než ty stávající a + socket Smile Dankeschon
Návrat hore Goto down
Hulmart




Počet príspevkov : 4
Join date : 03.07.2012
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyPi august 24, 2012 8:11 pm

Chtěl bych poprosit o 7x runed orb na 2 itemy na shamana Hulmarrt. Potřebuju ho co nejrychleji doequipovat abych mohl případně vzít místo resťáka v togc 10 nebo jiném raidě, když je ho potřeba, aby se nerušil raid jen proto že v guildě není on-line žádný a z worldu nikdo nepíše. Děkuji Smile
Návrat hore Goto down
Bejsis




Počet príspevkov : 2
Join date : 05.07.2012

Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? EmptyPo august 27, 2012 8:10 pm

Žádám o 7x Crusader orb na Merlin's robe.Zbytek jsem si dofarmil a Molyn už mi z toho udělal i clothy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak získat item ze slotu VEDENÍ?   Jak získat item ze slotu VEDENÍ? Empty

Návrat hore Goto down
 
Jak získat item ze slotu VEDENÍ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Guilda :: Guild Banka - Slot Vedení-
Prejdi na: