The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kexy - Fury warr

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kexy
Anonymný




Kexy - Fury warr Empty
OdoslaťPredmet: Kexy - Fury warr   Kexy - Fury warr EmptySo august 18, 2012 6:47 am

Jméno, nick ve hře: Kexy
Classa, level: Warrior/80
Talenty: Pve - Fury/Prot
GS equip: 4691/4565
Historie postavy: Kupil som ju, ale uz davno a pomerne bez gearu

Věk: 16 let
Místo bydlení: Humenne
Koníčky: WoW, Sport,
Taktiky + znalost WoW: WoW hram par rokov ( neviem presne, cca 4 ) , taktiky poznam vsetky Smile

Bývalé guildy a důvod proč chceš opustit současnou guildu: Patronus Ignis, pocas mojej neaktivity sa guilda rozpadla
Jaké dny se ti hodí raidovat/v kolik hodin můžeš raidovat: Vikendy cely den, pracovny tyzden kazdy vecer

Proč chci do TFR: Rad by som sa k vam pridal pri progresse a farmeni ToC/ToGC ale aj inych raidov

Nieco o mne : Tak volam sa Tomas , mam 16 rokov a zijem na vychode Slovenska v Humennom. WoW som prestal hrat pred 9 mesiacmi lebo som sa stal EM na twine a nejak ma to prestalo bavit. Teraz znova zacinam aktivne a rad by som si zahral nejake to PvEcko Dufam, ze nevadi, ze nemam top equip, ktory by som rad rychlo nabral. Ak mate este nejake otazky alebo som nieco zabudol tak sem s nimi
Návrat hore Goto down
Molyn

Molyn


Počet príspevkov : 3
Join date : 22.07.2012
Bydlisko : Blava

Kexy - Fury warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexy - Fury warr   Kexy - Fury warr EmptySo august 18, 2012 7:34 am

Kexyho poznam, bol vo vedeni PI (z guildy od ktorej pochadzam i ja). Za tych čias patril medzi topkarov v dps. Myslim si že o gs sa bavit nemusime.. to by sa dalo dobrat... ale s Togc by som moc u teba ešte nepočital. Ďalšia nevyhoda proti tebe je pomerne dosť vysoka konkurencia warov v našej guilde. Keby to bolo na mna.. zobral by som ho a nechal preskušat v tocku.
Pripadne z neho vytiahnut zopar goldov za našu snahu pre neho Very Happy
Návrat hore Goto down
http://oblecko.sk
Anonymný
Anonymný




Kexy - Fury warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexy - Fury warr   Kexy - Fury warr EmptySo august 18, 2012 7:35 am

Bavil jsem se sním ve hře.. EQ má řekl bych TOP na staré season.. točit podle mě umí.. na to ať se popřípadě mrkne Kejzi.. ale ikdyž vám do náboru nemám moc co mluvit.. jsem PRO :-) Nevím jak jsme na tom s warry ale Fury točí.. a podle mě jich moc aktivních není co jsem viděl tak jen par.. Skill hráč by se podle mě hodil vždy.. EQ se nabere po 1 Tocku to bych nějak neřešil v tomhle případě..
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Kexy - Fury warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexy - Fury warr   Kexy - Fury warr EmptySo august 18, 2012 9:34 am

Byla jsem s nim ToC25 s worldem. Nemam žádný problém jen...nemysli si že jen protože k nám přijde EM bude mít nějaké výhody!! Wink Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Kexy - Fury warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexy - Fury warr   Kexy - Fury warr EmptySo august 18, 2012 11:56 am

PŘIJAT! Napiš si ve hře o inv. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kexy - Fury warr Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kexy - Fury warr   Kexy - Fury warr Empty

Návrat hore Goto down
 
Kexy - Fury warr
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Weedmann - Prot Warr

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: