The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Přihláška - Sheana - Resto shaman

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptyPi august 10, 2012 4:32 pm

Přihláška:


Jméno, nick ve hře: Sheana
Classa, level: Shaman, 80
Talenty: Pve - Resto/ Enha
GS equip: 4632/4238
Historie postavy: Vyexpené od začátku
Alti: Sturs 80 warlock , Klabik 80 mage

Věk: 16 let
Místo bydlení: Šumperk
Koníčky: Fotbal , volejbal , občas nějaké to disco , a WOWKO Very Happy
Taktiky + znalost WoW: WoW hraji 6, let začínal sem na starém Mystiq.cz ,takže taktiky znám snad ne všechny TBC dungy a raidy poté Mystiq.org to stejnéSmile před třemi roky sem přišel na TS a od té doby hraju jen ,tady kromě občasného hraní na nějakem funku s kámošema:)

Bývalé guildy a důvod proč chceš opustit současnou guildu: AC Sparta Praha (kdysi dávno když sem expil ) , Friends with Benefits - důvod velká pasivita k nováčkům, hádky s ostatnímy hráči , nevhodný raidtime.
Jaké dny se ti hodí raidovat/v kolik hodin můžeš raidovat: Raidovat ted o prázdninách můžu snad pořád jen úterý a čtvrtek asi až od 21:00 z důvodů tréninkůSmile

Proč chci do TFR: Chtěl se posunout dál v raidování , shánět lepší gear , a hlavně spřátelit se novýmy lidmi:)
Koho znám v TFR: Zatím snad skoro nikdo pouze Muad na kterého jsem se ted hodně obracel:) z důvodu guildy:)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptyPi august 10, 2012 8:46 pm

V ToCku dobrý. Taktiky ovládá, použvá mozek. Nějaký nedostatky v "rotaci" jsme si vyjasnili, jsem pro Smile
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptyNe august 12, 2012 4:30 pm

jsem PRO,ale nevim jak je to s Maleysem
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptySt august 15, 2012 4:17 pm

Byli jsme s Christoferem s vasi guildou UD 10, videli kolik tocis a byli bychom pro ne. Ale mluvili jsme s Muadem a proto navrhujeme abys šel s naší guildou jeden raid (10). Pokud budeš mít zájem napiš Muadovi a on tě určitě rád do raidu vezme Smile. Pokud budes tocit slušně, nevidim problém s přijetím. Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptyPi august 17, 2012 6:54 pm

Dnes ToC 10, dobrý výkon ve špatné sestavě. Určitě bude přínosem. Smile
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptySo august 18, 2012 9:35 am

Pokud to je tak jak Muad řiká, nemam problem... Ale to UD ve mě pořád zůstává...budeš se muset hodně snažit mě přesvědčit :/
Návrat hore Goto down
Molyn

Molyn


Počet príspevkov : 3
Join date : 22.07.2012
Bydlisko : Blava

Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptySo august 18, 2012 10:33 am

Malo shamikov Very Happy pro
Návrat hore Goto down
http://oblecko.sk
Anonymný
Anonymný




Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptySo august 18, 2012 8:23 pm

Tess nesmíš to tak hrotit.. každý má své dny.. Už jsem toho shamíka taky viděl v akci a jsem Pro :-) navíc důležitý je jestli ovládá Tocko :-)
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman EmptySo august 18, 2012 11:34 pm

PŘIJAT! Napiš si ve hře o inv na nick Tereskaa nebo Christofer.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Sheana - Resto shaman   Přihláška - Sheana - Resto shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
Přihláška - Sheana - Resto shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hixx-shaman- resto-ele
» Avarox - Elemental Shaman
» Zolly-Resto Druid
» Druid balance/resto
» Resto/Tank Druid

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: