The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Marling - Protection Warrior

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Marling
Anonymný




Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptyNe august 05, 2012 9:53 pm

PŘIHLÁŠKA:

Jméno, nick ve hře: Tomas, Marling
Classa, level: Warrior, 80
Talenty: Pve - Protection/(zatial nic)
GS equip: 4700 cca (nemam ten addon, ked ho nahodim tak mam kopu LuA errorv, to GS sa meni podla trinketov, ktore menim podla fightu)
Historie postavy: Kupena
Alti: Ziaden

Věk: 24 let
Místo bydlení: Kosice
Koníčky: Hudba - Pearl Jam primarne ale vsetko rock (hram na ukulele) , Whisky, Pivo, dobre jedlo, priatelka a partia
Taktiky + znalost WoW: S WoW som zacal este na Vanille na nemeckom private (tam som dal lvl 35 tusim). Neskor som presiel na Anthoriu kde som healoval/tankoval za paladina az do Naxx-u / EoE / OSka. Neskor som presiel tu kde som tankoval za druida a healoval za shamana (UD okrem Yogga vseto na HM). Potom som presiel na offi kde som tankoval za warra a healoval za priesta (Firelands full clear HC, Deathwinga iba na normal). Vratil som sa sem a kedze sa partia rozhodla ist spat na offi a ja kedze mam priatelku mam kde pchat peniaze (ospravedlnujem sa neznemu pohlaviu ale horsie zerie peniaze uz iba auto) ostal som tu akurat som sa presunul na deimos kde mam teraz tohto warra a je mi tu celkom fajn.

Bývalé guildy a důvod proč chceš opustit současnou guildu: Legatum Noctis na Phobose, na offi Leap of Faith a na Anthorii tusim OFFLINE sa volali
Proč chci do TFR: Nerad hram solo, mam rad progress a rad si pokecam s aprtiou ludi na mumble aj mimo neho popri hre. Nerad hrotim.
Koho znám v TFR: Kejzi (s kratkeho pokecu cez whisper) < neviem ci sa to rata

Ak mate akekolvek otazky kludne sa pytajte. Progressovat mozem denne od 17:00 ked sa vratim z prace okrem dni ked som s priatelkou alebo idem na pivo (davam vediet vopred).
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptyNe august 05, 2012 10:24 pm

Jak jsem ti uz psal za me mas PRO, typky jako jsi ty potrebujem Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptyNe august 05, 2012 10:39 pm

Pro geek
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptyPo august 06, 2012 3:19 pm

Marling napísal:

Koníčky: Hudba - Pearl Jam primarne ale vsetko rock (hram na ukulele) , Whisky, Pivo, dobre jedlo, priatelka a partia

Pro jak sviňa cheers
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptyUt august 07, 2012 9:57 am

Ahoj, za mna ani NIE ani ANO. Skor je to nerozhodne v zavislosti od skusenosti ex-wariormi v nasej guilde.
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptySt august 08, 2012 9:04 am

Rozhodne ANO, nasi prot warove stoji za h*vno, krom jednoho.
Návrat hore Goto down
Marling
Anonymný




Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: RE:   Marling - Protection Warrior EmptySt august 08, 2012 9:32 am

Kejzi spominal, ze ste to mali s warrmi vesele - ako tvoj postoj plne chapem, predsa len ty nepoznas mna, ja nepoznam teba, mozno si vobec nesadneme (par krat sa mi to stalo ale da sa na tom pracovat - predsa len nemam 13 aby som sa s niekym hadal koli hre) akurat by som nerad nabral reputaciu na zaklade niekoho kto Vam robil problemy a na zaklade toho, ze to bol tiez warr. Just sayin' Wink
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptySt august 08, 2012 9:34 am

Prosim in game mi napis dakujem. Smile Stale zabudam, Christofer


Naposledy upravil Admin dňa St august 08, 2012 1:03 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Marling
Anonymný




Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: RE:   Marling - Protection Warrior EmptySt august 08, 2012 10:14 am

Daj mi in-game nick a ozvem sa ti ked pridem z roboty a sa lognem.
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior EmptyŠt august 09, 2012 5:46 pm

Za cele vedenie ANO, napis si v hre o inv na Christofer alebo Tereskaa.
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Sponsored content





Marling - Protection Warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Marling - Protection Warrior   Marling - Protection Warrior Empty

Návrat hore Goto down
 
Marling - Protection Warrior
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - Warrior
» Seitheach - warrior
» Denah- Warrior Arms/Prot Pve/Pvp

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: