The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Avarox - Elemental Shaman

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Avarox - Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Avarox - Elemental Shaman   Avarox - Elemental Shaman EmptySo júl 28, 2012 2:37 pm

Zdravím :-) a děkuji, že jste si na mě udělali čas a shodnotili mou přihlášku.
Věk: 16 let
Pohlaví: Muž
Něco o sobě (sexuální orientace, co studujete/děláte, jaké máte koníčky,...): Jsem na ženy, a abych pravdu řekl moc toho o sobě psát neumím :-) vždy mě hodnotí jiní lidé. Když mám teda začít tím co studuji, tak studuji Střední průmyslovou školu na oboru technického lycea, v září půjdu do 2. ročníku. Kromě školy se zabývám fotbalem asi od 5 let, hraji už docela na vysoké úrovni a pomýšlím i dále :-).

Nick: Avarox
Class: Shaman
Spec: Elemental
Link na Armory: sem nemůžu dát ale kouknete na mě nick Avarox možná tam bude PVP resto gear, ale mám gearscorem stejný eq v pve ele a pvp resto Wink
Kvalita Gearu (gear score nebo average item level): Moje gear score je 5117, většina gearu je PVE :-), ale mám tam pořád ještě asi 4 doplňky z Rele Off-setu (back, boty, pásek a wristy), ale myslím si že tyto doplnky nejsou to nejtěžší co nafarmit :-)
Screen UI s DPS/HPS/TPS z raidu (pokud nemáte screen recountu, pošlete prosím alespoň screen UI): Z raidu screen nemám :-(, ale můžu vám se dodat screen mého UI i s pokusem o DPS na single targetu: nemůžu sem dát screen, ale mám 4k dps na single targetu a UI normal pro PVE
Zkusenosti s postavou (koupená/vyexpená, jak dlouho za char hrajete, co jste za něj prošli,...): Postavu mám vyexpenou :-) a hraju za něj něco přes půl roku :-) což si myslím že mě stačí na naučení jakýchkoliv class, ale nechci se přeceňovat. Prošel sem sním opravdu hodně, jak v PVE tak i PVP, měl sem i jiné postavy, které sem prodal...

Alti (nick, class, level, pokud nějaké máte): Už nemám žádné alty.

Znalost Taktik: Taktiky znám snad ve všem co jsem šel :-), čehož nebylo opravdu málo a dá se říct, že taktiky znám skoro všude
Mumble: Mám a používám na skoro všechny raidy co chodím :-)
Mikrofon: Zcela funkční.
Kvalita připojení k internetu: Připojení mám dobré, když UPC nic nezkouší :-D, občas mě pozlobí tím že mi nejde internet celý večer, ale opravdu to není tak moc často :-)
Kvalita počítače (kolik máte fps v ToC 25 cca): Počítač nemám přímo herní, ale ToC25 mi to utáhne s přehledem, tak kolem 30 - 40 FPS, když to vše jede jak má :-) jinak občas také klesnu i na 20 FPS a to už se nervuju :-D
Čas, kdy jste ve hře: Když je škola tak vždy od odpoledne tak od 3 odpoledne do půlnoci, momentálně o prázdinách většinou k večeru :-). PS.: Tento týden jedu na dovolenou, takže tu nebudu vůbec .

Předchozí Guildy a důvod odchodu: Moje předchozí guildy byly jen PVP, díky kterým sem také nabral hodně slušný EQ do PVP Resto i Enha, ale důvodem odchodů z PVP guild je vždy moje nadšení do PVE, raidů a podobně, na mojich jiných postavá, které už nemám jsem chodil spíše PVE a proto sem chodil s tímto shamanem PVP a před nedávnem si udělal PVE EQ i talenty .
Proč právě naše guilda (koho tu znáte, co od nás očekáváte, co nám můžete nabídnout,...)? Bohužel skoro nikoho od vás neznám, ale vím že vaše guilda je úspěšná v PVE :-) a to co bych od vás mohl očekávat, nemůže to být nic velkého :-D, ale určitě nějakou dobrou partu a určitě hodně zážitků s progressováním různých raidů :-) a možná i PVP.

Na závěr nám prosím rozepište svojí rotaci, ať vidíme, že svojí class opravdu ovládáte. Moje rotace za Ele Shamana není nijak zvláštní: Když je čas tak Heroism -> Flame Shock -> Lava Burst -> Chain Lighting a spamování Lighting Boltu a takto dokola :-)
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Avarox - Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Avarox - Elemental Shaman   Avarox - Elemental Shaman EmptyNe júl 29, 2012 9:11 pm

Doufám, že si dovolenou užiješ (nebo sis už užil), a po dovolené tě samozřejmě rádi přivítáme v guildě. Smile PŘIJAT! Až se tu objevíš, napiš si ve hře o inv. (Tereskaa, Christofer, Ondraorion, Kejzi)
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Avarox - Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Avarox - Elemental Shaman   Avarox - Elemental Shaman EmptyPo júl 30, 2012 5:47 am

Sice ta prihlaska je dobre zkopcena odjinud no Very Happy, ale budiz Very Happy Asi jsi ten typ cloveka, ktereho nebavi psat prihlasky (jako me) Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Avarox - Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Avarox - Elemental Shaman   Avarox - Elemental Shaman EmptyPo júl 30, 2012 7:39 pm

Tak hodne dobrej eq, doufám, že ten eq bude vidět i na dps Smile) shamanů máme zatraceně málo a když už nějakého "ulovíme" tak není moc aktivní. Jinak doplňky určitě rychle dobereš (togc 10, toc 25...časem i togc 25).
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Avarox - Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Avarox - Elemental Shaman   Avarox - Elemental Shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
Avarox - Elemental Shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hixx-shaman- resto-ele
» Přihláška - Sheana - Resto shaman

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: