Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Rank system

Goto down 
AutorSpráva
Tereska

avatar

Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 25
Bydlisko : Litoměřice

OdoslaťPredmet: Rank system   Št júl 19, 2012 2:41 am

1. Peon - Trestný rank, který bude hráči udělen po dobu 1 dne za porušení pravidel (nejen guildovních). Jakákoliv činnost v rámci guildy je mu zablokovaná, kromě sledování G-chatu.

2. Alt - Sekundární postavy s jistými omezezeními v rámci guildy.

3. Novacik - Nově příchozí hráči. Mají možnost se zúčastňovat guildovního života a ukázat, že po uplynutí zkušební doby (30 dní) můžou přeskočit na rank Member. Zkušební doba nemusí trvat nevyhnutelně 30 dní, podle uvážení vedení ji lze zkrátit, ale také prodloužit!

4. Member - Hráč, který se již osvědčil a nadále se snaží být pro guildu přínosem.

5. Veteran - Dlouhodobý člen, který dokázal, že je (ať už v raidech nebo v G-životě) platným členem. Samozřejmě mu jsou za to přidělena jistá privilegia.

6. Crafter - Hráč, který vyniká ve své profesi a v ochotě pomáhat ostatním členům guildy. Jeho hlavním pomocníkem je G-banka a vedení při získávání nových itemů a surovin. Všechny plánky/recepty získané v průběhu G-raidu automaticky připadají crafterovi dané profese!

7. Raidleader - Je obdoba Oficiera. Raidleader je zodpovědný hlavně za raidy, ale samozřejmě se na něj můžete obrátit i s obyčejnými problémy, které má i nadále na starosti. Plní více funkcí naráz!!

8. Oficier - Vyrovnaná funkce s Raidleaderem jen s malou výjimkou - místo plánování raidů se stará o G-banku.

9. Guild Master - Naše alfa i omega!! Rád vyslechne jakýkoliv nápad i připomínku a pokusí se vyřešit všechny Vaše problémy (související s guildou).
Návrat hore Goto down
 
Rank system
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Guilda :: Ranky :: Rank system-
Prejdi na: