The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Přihláška - Stiffmajstr (DK)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Stiffi
Anonymný




Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška - Stiffmajstr (DK)   Přihláška - Stiffmajstr (DK) EmptySt júl 18, 2012 5:01 pm

Jméno, nick ve hře: Stiffmajstr
Classa, level: Death Knight, 80
Talenty: Frost (DPS), Blood (tank), můžu i frost tank nebo unholy dps, nic není problém Smile
GS, equip: 5260 GS jako dps, popř. 5165 GS jako tank
Alti: Roqy (Fury/Prot Warrior, podotýkám, že s prot nemám zatím žádné zkušenosti), Ibalginek (Paladin) - prozatím ve fázi expící Very Happy

Věk: 21 let
Místo bydlení: Hradec Králové
Koníčky: WoW, přátelé, sporty a prostě jakákoliv další zábava Smile Very Happy
Taktiky + znalost WoW: Nějákou dobu už hraju, začínal jsem na Equilibriu, tam jsem hrál čistě PVP až jsem se dostal sem, na doporučení kamarádů a taky tady jsem poznal kouzlo PVE. Co se taktik týče tak ToC není absolutně žádný problém, jak na normal modu tak heroic, to se týká i všech ostatních raidů kromě Ulduaru, kde nějáké nedostatky určitě mám, ale to se dá dohnat Smile

Bývalé guildy: Na začátku jsem byl u Fallen Angels, ale nevyhovovalo mi to tam, hlavně vedení. Tak jsem se přidal ke Strážcům mrtvých, kde jsem znal spoustu lidí z doby expení, ale postupem času začali lidi odcházet, až jsem odešel i já a teď jsem už nějakou dobu bez guildy.

Jaké dny se ti hodí raidovat/v kolik hodin můžeš raidovat: V tomto nejsem nějak omezen. Když bude raid, budu k dispozici.

Proč chci to TFR: Jde mi hlavně o lidi, vždycky je to o lidech, pokud jsou v pohodě, tak je v pohodě i guilda a co jsem měl možnost poznat, tak vy v pohodě určitě jste, je tu hodněkrát v pohodě, vím Very Happy ale tady je to na místě a myslím si, že u vás by se mi mohlo líbit a mohl bych najít guildu na delší dobu a taky bych vám rád pomohl při progressu TOGC Smile

To bude asi vše, tak doufám, že vám to bude stačit, pokud by někdo měl nějáký další dotaz, není problém se zeptat ve hře Smile

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Stiffmajstr (DK)   Přihláška - Stiffmajstr (DK) EmptyŠt júl 19, 2012 4:49 am

Je pravda, že Dkaček mame dost, ale můj názor je takový, že člověk kterej ma v off specu použitelnýho tanka je k nezaplacení. Kolik točíš dps v Tocku 25 (třeba jaraxus)???Smile
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Stiffmajstr (DK)   Přihláška - Stiffmajstr (DK) EmptyŠt júl 19, 2012 6:37 am

Abych pravdu rekl, tak mame aktivni 3 DKcka z toho jeden je tank a zbyli dva jsou dmg. Prihlaska i raidovaci cas, se mi zamlouva, myslim, ze jses vpoho hrac, takze ja jsem PRO
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 40
Join date : 02.07.2012

Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty
OdoslaťPredmet: Stiffmajstr (DK)   Přihláška - Stiffmajstr (DK) EmptyŠt júl 19, 2012 8:58 am

Ahoj, tak to poviem priamo - ak pojdes v 25man ako unholy a zvysis support pre ine classy som pre skusobnu dobu. Samozrejme aj tvoj off bude dolezity a budem len rad ak vykrijes pripadne nejaku nasu dieru v raid class systeme. Myslim, ze do nedele budes mat svoju odpoved o prijati alebo nie - najneskor v nedelu vecer.

Chris
Návrat hore Goto down
https://thefinalrevenge.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Stiffmajstr (DK)   Přihláška - Stiffmajstr (DK) EmptyŠt júl 19, 2012 7:48 pm

Každopáně co se přihlášky týče, je pěkně napsaná Smile .
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 30
Bydlisko : Litoměřice

Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Stiffmajstr (DK)   Přihláška - Stiffmajstr (DK) EmptySo júl 21, 2012 5:35 pm

Za celé vedení PŘIJAT! Napiš si ve hře o inv (nick Tereskaa)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - Stiffmajstr (DK)   Přihláška - Stiffmajstr (DK) Empty

Návrat hore Goto down
 
Přihláška - Stiffmajstr (DK)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška
» prihlaska
» Prihlaska
» prihlaska
» přihláška Wariocho

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: