The Final Revenge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre ludi zo sveta wow a tejto Guildy
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Přihláška - sh priest

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Fonzik
Anonymný




Přihláška - sh priest Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška - sh priest   Přihláška - sh priest EmptyUt júl 17, 2012 2:05 pm

Jméno, nick ve hře: Honza, Deekay
Classa, level: Priest, 80
Talenty: PvE Shadow, PvP Shadow
GS equip: 3538 - vím, že je to nic moc, ale rok jsem nehrál a teď jsem zase dostal chuť, vyeqipit se není problém :-)
Historie postavy: Vyexpená od začátku
Alti: Blutarg 25 hunter

Věk: 15 let
Místo bydlení: Strahovice
Koníčky: Hodně dlouho jsem dělal Taekwondo (celkem mi to šlo, vyhrál jsem i MČR), ale už mě to přestalo bavit, tak jsem s tím seknul, jinak hraju fotbal, posiluju no a zajímám se o hry a Pc :-)
Taktiky + znalost WoW: WoWko jsem poprvé pustil asi v páté třídě, s taktikama není problém, dost jich znám a když tak se je naučím :-)

Bývalé guildy a důvod proč chceš opustit současnou guildu: V žádné guilde jsem nebyl.
Jaké dny se ti hodí raidovat/v kolik hodin můžeš raidovat: Je mi to v celku jedno, asi od 19:00 :-)

Proč chci do TFR: Chci si užít progress a hru s fajn kolektivem :-)
Návrat hore Goto down
Kejzi

Kejzi


Počet príspevkov : 47
Join date : 02.07.2012
Age : 29
Bydlisko : Libochovice

Přihláška - sh priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - sh priest   Přihláška - sh priest EmptyUt júl 17, 2012 2:42 pm

Ahoj, za mě zatím NE, pokud nabereš eq aspoň 4500GS, tak uz by se dalo nad tím uvažovat Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška - sh priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - sh priest   Přihláška - sh priest EmptyUt júl 17, 2012 2:55 pm

Dost low eq. Kromě toho nějak ve tvé přihlášce nevidím, jaký znáš taktiky, co máš projítý Wink .


Naposledy upravil *Adhara* dňa Ut júl 17, 2012 3:43 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Fonzik
Anonymný




Přihláška - sh priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - sh priest   Přihláška - sh priest EmptyUt júl 17, 2012 3:15 pm

Jo tak jako hrál jsem před rokem že, to se chodil nexus, UD atd tak to mám :-) + na offiku ICC ale to je tady k ničemu Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška - sh priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - sh priest   Přihláška - sh priest EmptySt júl 18, 2012 1:16 pm

Rád bych se už vyvaroval riadů, kdy se podivam a zjistim, že jsou tam lidi s 4k gs (přiživnici). neber to zle, ale opravdu to chce alespoň těch 4600gs. Zatim NE
Návrat hore Goto down
Tereska

Tereska


Počet príspevkov : 63
Join date : 02.07.2012
Age : 31
Bydlisko : Litoměřice

Přihláška - sh priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - sh priest   Přihláška - sh priest EmptySt júl 18, 2012 4:45 pm

Děkujeme za projevenou chuť se k nám přidat, ale NEPŘIJAT! Můžeš to zkusit později, až nabereš lepší eq. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přihláška - sh priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška - sh priest   Přihláška - sh priest Empty

Návrat hore Goto down
 
Přihláška - sh priest
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska-Priest wissen
» Přihláška - Shadow priest
» Enorg - Sh Priest
» Zarr - Holy priest
» Akxutiska Priest- holy/sh

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Final Revenge :: Přihlášky :: Vaše přihlášky-
Prejdi na: